Yeni Gala model. 3 stilde mutfaklar: Yenilikçi, Modern ve klasik.


Tresette Mutfak Mobilyası yeni Gala modeli dünün klasik cazibesi ile bugünün modern ve yenilikçi görünümü arasında bir bağlantı oluşturuyor. Bu zarif ve son derece kişiselleştirilebilen yeni model, detaylara dikkat ederek geliştirilmiş kendine özgü bir stile sahiptir. Klasik detaylar, kişisel, zarif ve zamansız bir mutfak oluşturmak için modern malzemelerle kombin edilmiştir. Mutfağınızdaki geniş tasarım Gala’nın gelenekleri ve yeniliklerini birleştiren detaylarından oluşur. Derin Çekmeceler, çekmeceler ve geniş tezgahlar bu modele tüm ihtiyaçları karşılama yeteneği verir.

Stil ve işlevselliğin uyum sağladığı bu zamansız mutfaklar aksesuar bakımından da zengin bir zarafete sahiptir. Mutfaklardaki açık alanlar, mutfağı işlevsel bir ortama dönüştürür. Cömert ortak alanlar, paylaşılan anların zevkini arttırır ve mutfaktaki yaşam ile yaşam alanındaki rahatlama arasındaki uyumu keyifli hale getirir.

Gala modeldeki her küçük detay, mutfakta zamanınızı gerçek bir zevk haline getirmek için tasarlanmıştır. Özgünlüğü ve ölçülü zarafeti seviyorsanız, o zaman bu mutfak tam size göre.

Kampanya ve Duyurular

Mutfak Modelleri

Kaynaklar

Tresette . Her Hakkı Saklıdır. Tresette, Aslandağ Ahşap’ın tescilli markasıdır.